Bestuursvoorzitter Stv overleden

Bedroefd en met verslagenheid moeten wij u berichten dat op 28 september 2014 toch nog onverwacht is overleden de bestuursvoorzitter van onze stichting

Ieke van den Burg

 Ieke was vanaf de oprichting in 2009 voorzitter van de Stichting toetsing verzekeraars. Met grote toewijding en deskundigheid heeft zij zich ingezet voor de belangen van onze stichting en in het bijzonder voor het Keurmerk Klantgericht Verzekeren. Mede dankzij haar inzet is het Keurmerk in de verzekeringsbranche een factor van betekenis geworden.

In de persoonlijke sfeer hebben wij Ieke leren kennen als sterk betrokken, bijzonder hartelijk en collegiaal, waarbij zij steeds de juiste toon wist te treffen. Wij zijn haar veel dank verschuldigd en zullen haar erg missen.

 Ons medeleven gaat uit naar haar man en kinderen. Wij wensen hen veel kracht toe om dit grote verlies te dragen.